[BB] Balkan Brothers RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortalPočetna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 [IC prica ] Prelazak u CrnoGorsku Porodicu (John Arthur)

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Vali Corleone
RPG Admin
RPG Admin
Vali Corleone


Broj postova : 273
: : Balkan Brothers ッ
Nick IG : Vali Corleone

[IC prica ] Prelazak u CrnoGorsku Porodicu (John Arthur)  Empty
PostajNaslov: [IC prica ] Prelazak u CrnoGorsku Porodicu (John Arthur)    [IC prica ] Prelazak u CrnoGorsku Porodicu (John Arthur)  Empty21/2/2014, 17:31

•Ime i Prezime na serveru : John Arthur
• Ime i Prezime na forumu : John Arthur
• Naziv IC Priče : Prelazak u Crnogorsku Porodica
• IC Priča : Jedan dan , video sam brata kako krade u banci . Ja sam bio u Federalnom Birou al kako sad da brata uhapsim . SLedeci dan mi daju otkaz i ja nisam znao sta da radim . Tako ja setam ulicom i naidjem na brata  on mi kaze :"Pa gde si brate ? Sta ima ?" , ja mu kazem nema nista i pitam ga mogu li mu se pridruzit u njegovoj bandi . On mi kaze :"Naravno brate , odmah cemo te ubacit" I onda moj brat Frenki me ubaci i mi pocnemo da pljackamo , razbijamo , ubijamo . Kad jednog dana doso neki dobar agent u Federalnom Birou i pohapsi sve druge iz CrnoGorske Porodica , ostali samo ja i brat , cak i sefa uhapsili . Nismo znali sta da radimo . I nakon nekolko minuta Frenki kaze "Mali brate . Napast cemo zatvor !" Ja sam jednom podrhtio kad sam cuo sta je reko , al mi je to proslo . Drugi dan mi se spremi sve i cekamo da padne mrak . Kad je pao mrak mi smo napali . Nije bio mnogo cuvara , to mi je bilo sumnjivo . I bio sam u pravu , to je bila zamka . Ja sam pobegao a brata su mi uhapsili . Ja onda nisam znao sta da radim , nisam nista mogao sam . Tako sam trazio da sklopimo savez sa Ruskom Mafijom . On je prihvatio . Otisli u zatvor izvadili smo moga brata i ostale , al onda sef nase mafije malo je bio i ponosan a i ljut na mene , zato sto smo se uvek borili protiv Rusa , a ponosan je bio zato sto sam ga spasio ! A jos ponosniji je bio moj veliki brat . I posle ja i brat smo opet nastavli da razbijamo ,krademo , ubijamo . A kasnije smo postali i dileri brasnom ....
• Komentar : / 
[Vrh] Go down
Ray Gold
Administrator
Administrator
Ray Gold


Broj postova : 491
: : ♥️ Balkan Brothers ♥️ :
Server i forum Administrat
Nick IG : Ray Gold

[IC prica ] Prelazak u CrnoGorsku Porodicu (John Arthur)  Empty
PostajNaslov: Re: [IC prica ] Prelazak u CrnoGorsku Porodicu (John Arthur)    [IC prica ] Prelazak u CrnoGorsku Porodicu (John Arthur)  Empty21/2/2014, 17:54

Nije loša IC priča Smile .. Molim samo bez komentara (super ,odlično, dobar.. ) Lockam temu nakon 24 h
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/BB-Balkan-Brothers/45080233171558
Bojan Stanic
BB Početnik
BB Početnik
Bojan Stanic


Broj postova : 249
: : Balkan Brothers
Nick IG : Bojan Stanic

[IC prica ] Prelazak u CrnoGorsku Porodicu (John Arthur)  Empty
PostajNaslov: Re: [IC prica ] Prelazak u CrnoGorsku Porodicu (John Arthur)    [IC prica ] Prelazak u CrnoGorsku Porodicu (John Arthur)  Empty21/2/2014, 19:11

Dobra je,nisam ''Frenki'' već sam ''Frankie'' Smile
Moraš ti biti neki junak pa da tebe ne uhapse haha Razz
[Vrh] Go down
Vali Corleone
RPG Admin
RPG Admin
Vali Corleone


Broj postova : 273
: : Balkan Brothers ッ
Nick IG : Vali Corleone

[IC prica ] Prelazak u CrnoGorsku Porodicu (John Arthur)  Empty
PostajNaslov: Re: [IC prica ] Prelazak u CrnoGorsku Porodicu (John Arthur)    [IC prica ] Prelazak u CrnoGorsku Porodicu (John Arthur)  Empty21/2/2014, 21:09

Dobro de hehehe "Stariji Brate " haha ))
[Vrh] Go down
Srle Extreme
RPG Admin
RPG Admin
Srle Extreme


Broj postova : 115
: : Balkan Brothers
Nick IG : Borim Se Pljujem Krv Do Bola,

[IC prica ] Prelazak u CrnoGorsku Porodicu (John Arthur)  Empty
PostajNaslov: Re: [IC prica ] Prelazak u CrnoGorsku Porodicu (John Arthur)    [IC prica ] Prelazak u CrnoGorsku Porodicu (John Arthur)  Empty23/2/2014, 16:16

lepo si to uradio, bravo A sada ide LOCK !
[Vrh] Go down
Sponsored content





[IC prica ] Prelazak u CrnoGorsku Porodicu (John Arthur)  Empty
PostajNaslov: Re: [IC prica ] Prelazak u CrnoGorsku Porodicu (John Arthur)    [IC prica ] Prelazak u CrnoGorsku Porodicu (John Arthur)  Empty

[Vrh] Go down
 
[IC prica ] Prelazak u CrnoGorsku Porodicu (John Arthur)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» John Arthur
» | BB | Biografija igraca [OOC]
» [Rad na Zahtjev] John Arthur
» Prelazak na 0.3z verziju !!
» John Torres

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
[BB] Balkan Brothers RPG :: Balkan Brothers RPG - Server IP: 37.59.28.180:10053 :: In Character [ IC ] :: IC Priča-
Forum(o)Bir: